Hotel Pohoda

Hotel Pohoda najdete v krásném a klidném prostředí pohůří Kralického Sněžníku a to přímo na náměstí Starého Města pod Sněžníkem. Hotel je zaměřen na zimní, letní a na kongresovou turistiku.

V nabídce Hotelu Pohoda naleznete kromě ubytování v nově opravených a zařízených pokojích také pronájem konferenčních prostor, stravování a sportovní vyžití.
V blízkosti hotelu leží mnoho skiareálů s lehčími a obtížnějšími sjezdovkami. Pro milovníky bílé stopy má Staroměstsko nabídku udržovaných tras o celkové délce cca 50km.
V letních měsících je okolí hotelu jako stvořené pro krásné vycházky, namáhavé výstupy a cyklistické výpravy. Komu se nechce pěšky ani na kole, může se vyhoupnout do sedla a prozkoumat okolí na koni. Lovcům atrakcí doporučujeme jízdu na terenních koloběžkách či mountainboardech a to přímo v jednom z lyžařských areálů. Příznivci bílého sportu ocení zdejší tenisové kurty. Nově je také otevřena chlouba Starého Města- Multifunkční hřiště s minigolfem.
Ubytování v Hotelu Pohoda je zárukou kvality a Vaší spokojenosti. Všechny pokoje prošly kompletní rekonstrukcí, jsou nově vybavené a s připojením na internet. Vybírat můžete z 15-ti 2-7lůžkových pokojů. Současná ubytovací kapacita je 60míst.
Školící místnost s kapacitou 60osob je ideální pro pořádání konferencí, školení, banketů, prezentací a seminářů.

Orientační cena za noc a osobu: 
400 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
nám. Osvobození 68
78832 Staré Město
Česká republika
50° 9' 43.542" N, 16° 56' 45.33" E
CZ