Hotel Paříž

Hotel Paříž se nachází v samém srdci historického centra v Jičíně, v sousedství Valdické brány a Valdštejnova náměstí. Svou polohou je dobrým výchozím bodem k výletům do přírody, po památkách Českého ráje a také Krkonoš.

Hotel Paříž, člen Asociace hotelů a restaurací ČR - kategorie *** a ** Superior se nachází v samém srdci historického centra v Jičíně, v sousedství Valdické brány a Valdštejnova náměstí. Svou polohou je dobrým výchozím bodem k výletům do přírody, po památkách Českého ráje a také Krkonoš.

Hotel nabízí ubytování pro 76 osob ve 31 pokojích. Jsou k dispozici dvoulůžkové, třílůžkové pokoje a apartmány pro 3, 4 nebo 5 osob. Nabízíme 14 dvoulůžkových pokojů Superior, 2 jednolůžkové a dva apartmány, které jsou vybaveny originálním nábytkem, barevnou televizí, minibarem, bezpečnostním sejfem, koupelnou a wifi-internetem. Deset pokojů je vybaveno klimatizací.

V hotelu je půjčovna kol, squashový kurt a nově simulátor golfu - full swing.

Orientační cena za noc a osobu: 
420 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Žižkovo náměstí 3
50601 Jičín
Česká republika
50° 26' 11.2452" N, 15° 21' 16.776" E
CZ