***Hotel Panský Dům***

Lokalita: 
Hotel Panský dům nabízí pohodlné ubytování v regionu Orlické hory. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé ubytování a ubytování spojené s wellness službami. Relaxační centrum hotelu nabízí širokou nabídku wellness, ze které si určitě vyberete - vyzkoušet můžete například vířivku, infrasaunu nebo pivní lázně. Mezi další vyhledávané služby patří masáže. Zajistíme jak masáže klasické, tak i havajské masáže, detoxikační medové masáže či indické masáže.

Hotel poskytuje ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a několika prostorných  apartmánech. Všechny pokoje mají vlastní příslušenství s koupelnou a WC.
Samozřejmostí každého pokoje je barevná TV, rádio a lednička. Ubytovaným hostům je k dispozici vlastní  hotelové parkoviště a relaxační centrum, které jsou součástí hotelu. Panský Dům je situován v těsném sousedství  dvou městských parků a jeho poloha zaručuje všem hostům naprostý klid a ničím nerušené soukromí. Hotel  Panský Dům je místem, na které budete dlouho v dobrém vzpomínat...

Orientační cena za noc a osobu: 
1 150 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Tyršova 15
51741 Kostelec nad Orlicí
Česká republika
50° 7' 21.558" N, 16° 12' 49.3812" E
CZ