Hotel Panorama

Tento nádherný objekt s vlastní historií se nachází v klidné části Špindlerova Mlýna - ve Svatém Petru na úbočí Kozích hřbetů. Nabízí nejen jedinečný pohled na údolí Svatého Petra, ale i ubytování v pravém horském hotelu.

Z naší restaurace máte jedinečný výhled na Svatý Petr - ten si můžete vychutnat s pravým Plzeňským pivem. Pokud zrovna nebudete házet šipky nebo hrát stolní fotbálek. Zastávka skibusu je pouhých 100m od našeho hotelu. Tím se snadno dopravíte na Skiareál Svatý Petr, který je vzdálen cca 1km od Hotelu. Ve stejné blízkosti je i sjezdovka Stoh. Pokud si přejete saunu, bazén, masáže, wellnes centrum, bowling, squash nebo dětský koutek, pouhých 250m od našeho hotelu jsou Vám k dispozici. Náš personál Vám rád pomůže s rezervací či objednáním. Až k hotelovému parkovišti je snadná dostupnost automobilem i v zimních měsících. Hotel Panorama je vzdálen z centra Špindlu 2km.

Orientační cena za noc a osobu: 
299 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Svatý Petr 136
54351 Špindlerův Mlýn
Česká republika
50° 43' 41.0124" N, 15° 37' 57.0288" E
CZ