Hotel Palcát*** CONGRESS & WELLNESS HOTEL TÁBOR

Hotel Palcát, jehož provoz se může chlubit dlouholetou tradicí, se nachází na hlavní obchodní třídě jihočeského města Tábor. Velkou předností hotelu je jeho umístění v těsné blízkosti historického jádra města, což umožňuje snadnou návštěvu historických památek i půvabných starobylých uliček. Příjemnou procházku si můžete udělat také kolem Jordánu - nejstarší údolní nádrže ve Střední Evropě, nebo podél řeky Lužnice. Místní i světové speciality si můžete vychutnat v hotelové restauraci se snídaňovým servisem klasického i bufetového typu. Příjemné posezení nabízí v letních měsících terasa s možností grilování. Skvělou čínskou kuchyní se může pochlubit restaurace China v 1. nadzemním podlaží hotelu.

Sedmipodlažní hotelová budova disponuje krásným výhledem na vodní plochu Jordán a poskytuje ubytování pro 134 osob. Místní i světové speciality si můžete vychutnat v hotelové restauraci se snídaňovým servisem klasického i bufetového typu. Příjemné posezení nabízí v letních měsících terasa s možností grilování. Skvělou čínskou kuchyní se může pochlubit restaurace China v 1. nadzemním podlaží hotelu. Velké kongresové centrum, největší v Jihočeském kraji, zajišťuje vše pro potřeby kongresů, plesů a dalších kulturních a společenských akcí. Ideální zázemí pro nejrůznější setkání poskytují salonky. Jsou vhodné jak pro firemní akce, privátní jednání, rauty, tak i pro oslavy rodinných událostí. Kompletní servis má na starosti recepce, která je pro Vás k dispozici celých 24 hodin denně. Hotel Palcát mimo ubytování nabízí i další služby jako např. kadeřnictví, internet přístupný veřejnosti 24 hod denně, hotelový trezor, služby cestovní kanceláře a prodej drobných upomínkových předmětů. V současné době pro Vás připravujeme také prodejnu květin, novin, cukrárnu, vinotéku a prodejnu čokoládových pralinek. Novinkou je otevření kosmetického salonu v 1. patře hotelu! Během několika dnů připravujeme otevření i casina a bowlingu. Hotel disponuje parkovištěm s 25 parkovacími místy, s možností parkingu autobusu přímo před hotelem, v případě zájmu jsou k dispozici i hlídané podzemní garáže.

Orientační cena za noc a osobu: 
950 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Tř. 9. května 2471
39002 Tábor
Česká republika
49° 24' 47.2752" N, 14° 39' 59.8788" E
CZ