Hotel Odra Ostravice

Hotel Odra se nachází v centru rekreační oblasti Beskyd v obci Ostravice. Hotel v současnosti plní funkci rekreační, rehabilitační a je lázeňským a zdravotnickým centrem Ostravice. Pohoří Moravskoslezských Beskyd láká turisty i rekreanty převážně vhodnými klimatickými podmínkami, zalesněnými a malebnými kopci, slunnými loukami, příkrými srázy a překrásným výhledem.
Wellness pobyty v Beskydech

Hotel Odra nabízí ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích (s vlastním sociálním zařízením) a v apartmánu (2 dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením). Na každém pokoji je umístěn barevný televizor s možností digitálního příjmu a centrálního videa. Součástí je rovněž rozhlasový přijímač.
Objekt plní funkci rekreační, rehabilitační a je lázeňským a zdravotnickým centrem Ostravice.

Vybavení hotelu
V hotelu je dále denní bar, noční bar, restaurace (s terasou), fitness centrum a nový zrekonstruovaný krytý bazén s protiproudem a masažními tryskami (pro ubytované hosty zdarma), sauna, solárium, masáže a rehabilitace (lékař v objektu). Možnost zapůjčení stolních her, hrací automat v baru, kulečník (biliár), ruské kuželky a stolní tenis - venkovní, půjčovna skútrů, krytá střelnice (vzduchovka), dětské hřiště (kolotoč, pískoviště, prolézačky, skluzavka). Venkovní ohniště - možnost grilování selete, berana.

Možnost rodinných oslav, školení, konferencí, rekondiční pobyty se zaměřením na horní cesty dýchací a pohybový aparát. Možnost diskoték (pro hotelové hosty) a tanečních večerů v night clubu.
Možnost ubytování s domácím zvířetem - nutný je očkovací průkaz. Hotel přijímá platby kartami - Visa, Eurocard, Mastercard, ČS, American Express, CCS.
Recepce - nonstop. Jazykové znalosti personálu - němčina.

Stravování
Jídelna - kapacita 90 osob
Denní bar - kapacita 28 míst
Noční bar - společenské akce, svatby, školení - kapacita 56 míst
V letních měsících možnost posezení a občerstvení na zastřešené venkovní terase.

Rehabilitace
Hotel Odra nabízí kromě klasických rekreačních pobytů i pobyty ozdravné a rekondiční. Základní náplní těchto pobytů je poskytování fyziatrických a rehabilitačních procedur zaměřených na zlepšení funkce pohybového, oběhového, zažívacího, nervového a dýchacího systému. Podvodní masáže vířivé koupele, perličkové a bylinné koupele, bioptronová lampa, interdym, diadynamic, ultrazvuk, léčebná tělesná výchova, klasické masáže, parafínové obklady a zábaly po koupelích, inhalace a solárium.

Přímý kontakt na ubytovací zařízení:
www.ibeskydy.cz
tel.: 558 682 287

Orientační cena za noc a osobu: 
850 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Hotel Odra 327
73914 Ostravice
Česká republika
49° 32' 16.7244" N, 18° 23' 32.0748" E
CZ