Hotel Morava ***

Příjemný rodinný hotel v centru Znojma s nabídkou ubytování za výhodnou cenu v zrekonstruovaných dvou až čtyřlůžkových pokojích.
Hotel Morava hlavní pohled

Popis ubytování
K dispozici jsou komfortní, nově zrekonstruované 2 až 4 lůžkové pokoje, které Vám nabídnou nejvyšší komfort a pohodlí. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou,toaletou a fénem, předsíňkou, minibarem a TV.Většina pokojů je vybavena bezdrátovým internetem.

Ubytujte se v hotelu kde roku 1723 spal sám císař Karel VI. Nabízíme Vám dva apartmány Anna a Amálie, vybavené historickým nábytkem, ve kterých na Vás dýchne atmosféra první poloviny 20. století.

Hotel má bezbariérový přístup a nabízí také 1 bezbariérový pokoj. Součástí hotelu je restaurace, hotelový salonek, vinný sklípek a kadeřnictví. Parkovat můžete přímo před hotelem.

Vinný sklípek a restaurace
Přímo pod hotelem se nachází unikátní, dvoupatrový vinný sklípek, který Vám rádi nabídneme pro pořádání Vašich soukromých i firemních akcí.

Hotelová restaurace s kapacitou 50 míst a provozní dobou každý den mimo neděle od 9 do 22 hodin Vám nabízí příjemné prostředí a široký výběr moravských specialit připravovaných tradičním způsobem.V letních měsících je k dispozici letní zahrádka s kapacitou až 100 míst.

Orientační cena za noc a osobu: 
595 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Horní nám. 16
66901 Znojmo
Česká republika
48° 51' 24.8652" N, 16° 2' 57.4728" E
CZ