Hotel Lidový Dům

Výborná česká a moravská kuchyně, komfortní ubytování v hotelových pokojích a v neposlední řadě super akce! Přijďte se podívat na Liďák a nebudete litovat. Nebo si rovnou pronajměte celý sál.

Hotel a restaurace Lidový dům Lysice nabízí ubytování v 21 komfortně vybavených dvoulůžkových pokojích nebo dvoulůžkových s pokojích s přistýlkou. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV se satelitním příjmem, minibar, Wifi připojení na internet. Celková kapacita ubytování je 51 osob.
K dispozici je školicí místnost - sál, vhodný na uspořádání menších porad, rokování, až po akce většího rozměru, jako školení, prědváděcí akce, ale i svatby, plesy, recepce, rauty, oslavy, večírky, zábavy, divadelní představení, koncerty. Sál disponuje diskrétním prostředím, s prvotřídním technickým zabezpečením pro Vaše semináře (audio, ozvučení, dataprojektor, velkoplošné plátno, Wifi připojení na internet, flipchart). Sezení v sále je možné připravit dle Vašeho přání, od divadelního sezení, U - sezení, T - sezení, školské sezení, I – sezení. Celková kapacita sálu je až do 200 osob.

Orientační cena za noc a osobu: 
790 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Osvobození 145
67971 Lysice
Česká republika
49° 27' 7.7508" N, 16° 32' 9.5964" E
CZ