Hotel Koupalište Letovice s.r.o.

Rodinný hotel v areálu rekreačního údolí vhodný pro letní i zimní prázdninové pobyty, školy v přírodě a sportovní soustředění. Ideální také pro ubytování obchodníků na služebních cestách. Výborná restaurace s pizzerií, dětský koutek, terasa a zahrádka.

Hotel Koupaliště Letovice nabízí ubytování v komfortních pokojích, v sezónních chatkách přilehlých u hotelu a městského koupaliště. Dále pak stylovou hotelovou restauraci s luxusním barem s příjemnou obsluhou pro hotelové hosty včetně dětského koutku pro malé návštěvníky a výbornou kuchyní plnou specialit české i mezinárodní kuchyně, s možností posezení pod rozkvetlými balkóny před hotelovou restaurací.
Okolí hotelu nabízí sportovní vyžití (tenisové kurty/tenisová hala, minigolf, petangue. Pro relaxaci je zde městské koupaliště s tobogánem, sám hotel nabízí relaxační masáže celého těla.
Hotel je také vhodný pro pořádání seminářů a školení, firemních akcí, rodinných oslav a společenských akcí. K dispozici jsou prostory stylové hotelové restaurace a dva hotelové salonky včetně školicího vybavení /dataprojektoru a připojení na internet/

Orientační cena za noc a osobu: 
0 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
U Koupaliště 10/82
67961 Letovice
Česká republika
49° 33' 14.3676" N, 16° 34' 56.7192" E
CZ