Hotel Koruna

Hotel Koruna se nachází v centru města cca 5 minut chůze od náměstí Míru. V blízkém okolí se nachází řada obchodů a prodejen, sportovní zařízení, radnice a historicky zajímavé objekty. Ubytování je vhodné pro obchodní cestující, dělníky či montážníky. Parkování pro hosty je ve dvoře.

Šumperk leží na křižovatce cest a železničních tratí umožňujících přístup do různých částí Jeseníků, a bývá proto nazýván „Bránou Jeseníků“.
Náš hotel poskytuje ubytovací služby v pohodlných pokojích, vybavených mimo jiné vlastním sociálním zařízením, televizí a internetovou přípojkou.
Vydatná snídaně je zahrnuta v ceně ubytování. Další stravování našich hostů zajišťuje útulně zařízená hotelová restaurace s širokým výběrem minutek i hotových jídel a nápojů. V teplých měsících je v provozu také letní zahrádka s možností grilování, kterou jistě hosté ocení především po návratu z krásného výletu do okolní Chráněné krajinné oblasti Jeseníky.
Máte zájem o lázeňské balíčky v této lokalitě?

Orientační cena za noc a osobu: 
690 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Langrova 35
78701 Šumperk
Česká republika
49° 57' 57.9564" N, 16° 58' 3.9468" E
CZ