Hotel Kateřina

Útulné ubytování v klidné části centra města Znojmo. Krásné okolí s výhledem na řeku Dyji a Gránické údolí. Hotel má vyhodnou polohu - z hotelového dvara je přímí vstup do historického centra Znojma.

Hotel Kateřina je samostatně stojící vilou v centru Znojma na neobyčejně krásném místě. Z východní strany se otevírá malebný pohled na Národní park Podyjí, jehož krásami se můžete kochat z okna hotelu nebo z letní verandy. Vstup do parku se nachází jen 70 metrů od hotelu, můžete se proto lehce ponořit do krás přírody a projít se po parku nebo se po něm projet na kole, které si na přání můžete vypůjčit v hotelu.
V našem hotelu si můžete vybírat z 8 pokojů podle svého vkusu: 6 z nich je velkých rozměrů, což v kombinaci s pohodlím a nádherným výhledem z okna umožňuje pohodu při vnímání prostoru rozlehlé krajiny. Dále jsou to dva menší pokoje s atmosférou domácího pohodlí.
Hotel poskytuje svým klientům vlastní hlídané parkoviště pro automobily, a rovněž kryté parkoviště pro motocykly a kola.
Ve spodní části hotelu se nachází restaurace, ve které můžete chutně poobědvat, dát si osvěžující pivo nebo výborná místní vína, prostě příjemně strávit čas nebo oslavit nějakou významnou událost. Můžete si zde objednat banket nebo romantickou večeři do pokoje.
Ať už cestujete za poznáním nebo přijíždíte do Znojma na služební cestu, hotel Katerina vám nabízí ideální možnost k odpočinku, přenocování nebo jen k zastavení na šálek pravé italské kávy.
Náš individuální přístup a péče o vaše pohodlí ve vás vyvolá pocit vítaného hosta. Jako náš stálý zákazník budete užívat různých výsad, zajímavých podmínek a nabídek.
Samozřejmostí je poskytování informací o pamětihodnostech města Znojma, rad, jak a kde nejlépe strávit čas, nakoupit, kam jít na procházku nebo kde zakoupit dobrá vína.
Naše srdečné přijetí a nevšední krása přírody v okolí hotelu vás neponechají lhostejnými a budete se k nám vracet znovu a znovu.

Orientační cena za noc a osobu: 
1 190 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Na Valech 7
66902 Znojmo
Česká republika
48° 51' 29.9016" N, 16° 2' 47.0292" E
CZ