Hotel Hradec

Hotel HRADEC se nachází na hlavním náměstí městečka, avšak na vedlejší komunikaci, kde je i možnost parkování. Ubytování-čtyři trojlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (umyvadlo, toaleta, sprchový kout), každý pokoj má možnost přistýlky.

Hotel Hradec se nechází v samém centru obce. Najdete jej na náměstí, avšak mimo hlavní komunikaci, takže Vám v nerušeném odpočinku nebude nic bránit. Hotel disponuje čtyřmi dvojlůžkovými pokoji s vlastním sociálním zařízením (umyvadlo, toaleta, sprchový kout). Každý pokoj má možnost přistýlek. Dále je v hotelu možnost ubytování v rodinném apartmánu. Hoteloví hosté mohou využít moderně vybavenou posilovnu, stylový bar, hernu s karambolem nebo bar s internetem.

Celodenního stravování včetně snídaní je zajištěno v místní Restauraci Radnice.
www.mlazovice.cz sekce ubytování a stravování

Zakáz kouření platí v celém objektu !!!

Vybavení - bar s internetem a dataprojekcí (otevřen pouze v pondělí, popř. na přání), výborně vybavená  posilovna,  herna s karambolem, stolním fotbalem, šipkami,  stolní tenis, či zahradní posezení s možností otevřeného ohně, pískoviště, trampolína, travnaté mini hřiště s brankami…, ale hlavně čistý vzduch
                      


V Mlázovicích je možnost bohatého sportovního a kulturního vyžití - volejbalový antukový kurt,  tenisový s umělým povrchem, koupaliště-bazén s občerstvením, fotbalové hřiště, kino-pátek,…). Nezanedbatelné jsou také četné možnosti výletů do překrásné přírody nedalekého Českého ráje a Krkonoš. Oblíbené jsou rovněž cyklotrasy v okolí Mlázovic, které jsou vedeny čistou podkrkonoškou přírodou.   

V zimních měsících mají lyžaři k dispozici běžecké trasy nebo mohou využít nabídku sjezdového lyžování vzdáleného pouhé 3 km

Orientační cena za noc a osobu: 
350 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Náměstí 54
50758 Mlázovice
Česká republika
50° 24' 40.3164" N, 15° 31' 16.662" E
CZ