HOTEL HOFFMEISTER LILY WELLNESS & SPA

Lokalita: 
Tento 5hvězdičkový hotel se nachází přímo pod Pražským hradem, jen 10 minut chůze od Karlova mostu. Má restauraci ověnčenou řadou cen, lázně a k dispozici je bezplatný přístup k internetu. Hoffmeister & Spa nabízí individuálně navržené, klimatizované pokoje s plochými TV. Všechny byly vyzdobeny díly známých českých umělců. Některé z nich mají vířivku. Pokoje jsou umístěny v několika vzájemně propojených budovách. Lázeňské zařízení Hotelu Hoffmeister zahrnuje unikátní kamenné lázně, saunu a vířivku. V nabídce jsou různé masáže a zkrášlovací procedury. Hosté si mohou vychutnat českou i mezinárodní kuchyni v Café-Bar Ria a v restauraci Ada, která byla oceněna 1 hvězdičkou Michelin. Ochutnat můžete také některá z širokého sortimentu vín. V letních měsících mohou hosté relaxovat na terase Hoffmeister. Hotel Hoffmeister má své vlastní, prostorné podzemní parkoviště. Hotel stojí jen 100 metrů od stanice metra Malostranská a Starých zámeckých schodů.

Hotel Hoffmeister je luxusní hotel poblíž Pražského hradu, který díky vysokému hodnocení patří mezi přední pětihvězdičkové hotely v Praze. Tento vysoký standard hotelu Hoffmeister je výsledkem širokého spektra nabízených služeb a jejich špičkové kvality. Co však dává hotelu duši, je jeho atmosféra. Na jejím utváření se významně podílí nejen jedinečná poloha hotelu, stylové a originální prostory v původní historické budově, ale především profesionální a ochotný personál.
Hotel Hoffmeister se nachází na úpatí Starých zámeckých schodů, jen pár minut chůze od Pražského hradu, Karlova mostu či Starého Města. Centrum Prahy a všechny její hlavní památky jsou dostupné příjemnou procházkou, zároveň však máte na dosah i přírodu a k relaxaci či sportu můžete využít blízké Letenské sady.
Ubytování v každém z pokojů a suit hotelu Hoffmeister uspokojí Vaše nejnáročnější požadavky.Originální interiér a unikátní vybavení každého pokoje umocňuje exklusivitu hotelu a společně s poskytovanými službami činí čas strávený u nás nezapomenutelným. I díky tomu opakovaně hostíme důležité diplomatické návštěvy a významné obchodní cestující. Pro speciální události jsou Vám k dispozici nádherná novomanželská apartmá o velikosti až 85 m² vybavená vlastní vířivkou.
Nejen kvalita ubytování řadí Hotel Hoffmeister mezi top luxusní hotely v Praze. Vyhlášené jsou i našeprivátní Lily wellness a spa, jejichž parní lázeň se nalézá v jeskyni hloubené v 15. století. Dále je pro Vás přichystán kosmetický salón, římské lázně a profesionální relaxační, detoxikační nebo třeba čokoládová masáž.
K jedinečnému hotelu patří také jedinečná kuchyně. Hotel Hoffmeister nabízí hned dvě gurmánské restaurace, v nichž na Vás čeká skutečný gastronomický zážitek. Ať už zvolíte RIU či ADU, regionální či mezinárodní kuchyni, vlastní chutí oceníte další rozměr našeho hotelu.

Orientační cena za noc a osobu: 
2 875 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Pod Bruskou 7
11800 Praha
Česká republika
50° 5' 34.7568" N, 14° 24' 32.85" E
CZ