Hotel Haštal Prague Old Town

Lokalita: 
Luxusní 4 hvězdičkový Hotel Haštal Prague Old Town se nachází v centru Starého Města, je tudíž ideálním výchozím bodem pro všechny, kteří chtějí objevovat Prahu, protože ke všem významným památkám se lze pohodlně dostat pěšky. Romantická atmosféra Haštalského náměstí a přilehlých ulic vytváří oázu klidu v jinak rušném centru města. www.hastal.com

V roce 2008 a 2009 získal Hotel Haštal Prague Old Town**** od společnosti Bookassist titul „Nejlépe prodávající nezávislý hotel v České republice“.
www.hastal.com
Tento hotel je spravován již třetí generací rodiny, která ho založila již v roce 1912.

Objevte kouzlo nově zrekonstruované restaurace v secesním stylu. Hotelová restaurace nabízí vynikající jídlo a skvělou obsluhu v krásném, klidném prostředí. Zkušení barmani Vám rádi připraví skvělé míchané nápoje a výtečnou kávu nebo čaj.

Hotel Haštal Prague Old Town je rovněž první český nezávislý hotel, který začal podporovat nadační fond UNICEF. Za každého přihlášeného hosta věnuje hotel 1EUR ve prospěch dětí z celého světa. Pro hosty, kteří by také chtěli přispět, je v recepci hotelu k dispozici kasička, zřízená společností UNICEF pro tento účel.

Hotel nabízí ubytování v 31 pokojích standardně vybavených vlastní koupelnou, klimatizací a WIFI zdarma. K dalšímu vybavení hotelu patří hotelová restaurace s barem, WIFI ve všech společných prostorách hotelu.

Hosté si v tomto hotelu mohou půjčit zdarma notebook.

Hlídané parkování je hotelovým hostům k dispozici po předchozí rezervaci v podzemních garážích nedalekého obchodního domu KOTVA za poplatek 550 Kč/den (běžná cena je 790 Kč /den). Hosté mohou využít prostory hotelu také pro pořádání schůzek, konferencí nebo banketů a jiných společenských událostí.

Nově mohou hosté hotelu využít i služeb Zen Asian Wellness Centre, které je v sousední budově. Odborný asijský personál zde nabízí masáže a další relaxační procedury v tradičním asijském duchu. Recepční Vám rádi podají další informace k těmto službám.

Orientační cena za noc a osobu: 
0 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Haštalská 1077/16
11000 Praha
Česká republika
50° 5' 27.7764" N, 14° 25' 29.1468" E
CZ