Hotel Gustav Mahler

Lokalita: 
Hotel Gustav Mahler se nachází v centru města Jihlavy ve zrekonstruovaném areálu bývalého dominikánského kláštera. Hotel v areálu bývalého dominikánského kláštera ze 13. století.

Hotel disponuje ubytovací kapacitou 69 lůžek (třída STANDARD) a 8 lůžek (třída TOURIST), pro hosty je k dispozici parkoviště s garážemi, sauna, fitness centrum, půjčovna kol, součástí hotelu je galerie výtvarného umění.

Hotelová restaurace nabízí výběr z jídelního lístku, jehož součástí jsou i pokrmy zahrnuté do projektu Stezky dědictví - jídla navazující na lidovou tradici Vysočiny.

Areál hotelu tvoří i rozsáhlé konferenční prostory pronajímané k pořádání kulturních, společenských a kongresových akcí.

Je možné navštívit wellness (sauna, fitness), vypůjčit si kola v hotelové půjčovně kol či jen tak relaxovat v atriu, zahradě nebo parku obklopujícím část hotelu.

Vzhledem k výborné poloze hotelu doporučujeme navštívit památky města Jihlavy - aktuální tipy obdržíte na recepci hotelu.

Orientační cena za noc a osobu: 
1 360 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Křížová 4
58601 Jihlava
Česká republika
49° 23' 52.6884" N, 15° 35' 25.89" E
CZ