Hotel Bohemians

Lokalita: 
Hotel Bohemians se nachází přímo na břehu řeky Vltavy v klidné části města obklopené zelení. Svým umístěním hotel nabízí ubytování v Praze, které Vám poskytne ideální polohu pro velmi dobré a pohodlné spojení s centrem Prahy a všemi pamětihodnostmi.

Hotel Bohemians se nachází přímo na břehu řeky Vltavy v klidné části Prahy a je obklopen zelení. Je také velmi dobře dostupný při Vašem příjezdu, neboť se nachází v těsné blízkosti městského okruhu a hromadné dopravy. Po celou dobu Vašeho pobytu je Vám k dispozici hlídané hotelové parkoviště přímo v areálu. Osobní vůz 150,- Kč/den, motocykl 100,-Kč/den, mikrobus 250,-Kč/den, autobus 350,-Kč/den. Hotel Bohemians nabízí ubytování v Praze s celkovou ubytovací kapacitou 54 lůžek ve 23 pokojích. Stejně jako jiné hotely v Praze, Vám nabízíme pro ubytování jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje.
CENA JE VČETNĚ SNÍDANĚ BUFETOVÝM ZPŮSOBEM. Nezapočítáno v ceně pokoje: ubytovací poplatek ve výši 4,-Kč na osobu za noc.

Orientační cena za noc a osobu: 
999 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Modřanská 51
14700 Praha
Česká republika
50° 2' 41.37" N, 14° 24' 43.8552" E
CZ