HOTEL BERG s.r.o.

Hotel po celkové rekonstrukci zařazen do kategorie ***+ s bazénem a wellness centrem. HOTEL BERG nabízí 21 hotelových apartmánů a pokojů ve velikostech 16 až 38,5 m². Maximální kapacita hotelu je 82 lůžek. Některé apartmány mají dvě ložnice a jsou vhodné pro rodinnou rekreaci s více dětmi. Jiné apartmány jsou řešeny jako ložnice s další obytnou místností k relaxaci a odpočinku. Hotel má restauraci s barem pro osmdesát hostů, vyhlídkovou terasu. Samostatný altán "Melodie" s barem a tanečním parketem. Připravujeme pro Vás výstavbu hotelového fitness, v areálu je dále bazén sauny a vířivka. Parkování je k dispozici v areálu hotelu. Pro malé připravujeme dětský koutek a máme vybudované dětské hřiště. Ve vybavení pokojů najdete sprchový kout/WC, LCDTV+SAT, hotelový telefon, minibar, tresor. Restaurace s kapacitou 50 míst, terasa s výhledem na Máchovo jezero 24 míst. Areál hotelu má vlastní Altán s tanečním parketem a barem s kapacitou čtyřicet míst s možností poledního obědového bufetu a pořádání tanečních zábav. Parkování je zajištěno v areálu hotelu střeženém kamerovým systémem a vjezdem do areálu s nočním zamykáním. Nově vybudované wellness centrum nabízí moderní způsoby relaxace v parním boxu, biosauně a finské sauně, vířivce, bazénu a masážním salónu. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou teplého a studeného bufetu evropského standardu, za příplatek je možné objednat oběd (teplý a studený bufet) nebo večeři (výběrem šestichodového Menu včetně nabídky dietní a dětské stravy). Pro skupiny jsou poskytovány množstevní slevy, je možné organizovat fakultativní výlety do okolí včetně průvodců. Milovníci vína budou nadšeni bohatou nabídkou vína z moravských, italských a francouzských vinic.

HOTEL BERG nabízí 21 hotelových apartmánů a pokojů ve velikostech 16 až 38,5 m². Maximální kapacita hotelu je 82 lůžek. Některé apartmány mají dvě ložnice a jsou vhodné pro rodinnou rekreaci s více dětmi. Jiné apartmány jsou řešeny jako ložnice s další obytnou místností k relaxaci a odpočinku. Hotel má restauraci s barem pro osmdesát hostů, vyhlídkovou terasu. Samostatný altán "Melodie" s barem a tanečním parketem. Připravujeme pro Vás výstavbu hotelového fitness, v areálu je dále bazén sauny a vířivka. Parkování je k dispozici v areálu hotelu. Pro malé připravujeme dětský koutek a máme vybudované dětské hřiště.

Ve vybavení pokojů najdete sprchový kout/WC, LCD TV+SAT, hotelový telefon, minibar, tresor. Restaurace s kapacitou 50 míst, terasa s výhledem na Máchovo jezero 24 míst. Areál hotelu má vlastní Altán s tanečním parketem a barem s kapacitou čtyřicet míst s možností poledního obědového bufetu a pořádání tanečních zábav. Parkování je zajištěno v areálu hotelu střeženém kamerovým systémem a vjezdem do areálu s nočním zamykáním.

Nově vybudované wellness centrum nabízí moderní způsoby relaxace v parním boxu, biosauně a finské sauně, vířivce, bazénu a masážním salónu.
V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou teplého a studeného bufetu evropského standardu, za příplatek je možné objednat oběd (teplý a studený bufet) nebo večeři (výběrem šestichodového Menu včetně nabídky dietní a dětské stravy).
Pro skupiny jsou poskytovány množstevní slevy, je možné organizovat fakultativní výlety do okolí včetně průvodců.
Milovníci vína budou nadšeni bohatou nabídkou vína z moravských, italských a francouzských vinic.

Orientační cena za noc a osobu: 
2 990 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Lázeňský vrch 82
47163 Doksy
Česká republika
50° 35' 16.7748" N, 14° 38' 6.9792" E
CZ