Hotel Bax ***

Tříhvězdičkový hotel v obci Oblekovice (příměstská obec města Znojma). Kvalitní ubytování za příznivé ceny od 300 Kč/osoba

Hotel Bax, ačkoliv se nachází blízko dopravní tepny Praha-Vídeň, může nabídnou pohodlí a klidné prostředí. Nacházíme se v Jižní části královského města Znojma. Z našeho hotelu získáte snadný přístup k zajímavým turistickým cílům, cyklostezkám, nebo česko-rakouskému hraničnímu přechodu.

Disponujeme ubytovací kapacitou 28 lůžek. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí se satelitem a wi-fi přístupem na internet. Ubytování je vhodné pro obchodní cesty, neboť pro firemní klientelu máme k dispozici zasedací místnost. Rodiny s dětmi zde naleznou odpočinek, mohou poznávat okolí, nakupovat nebo si vybrat jednu z lehčích cyklostezek.

Příznivci aktivního odpočinku si jistě přijdou na své díky rozmanitým obtížnostem cyklostezek; blízká vranovská a novomlýnská přehrada zaručují pestrý výběr adrenalinových sportů.

Hotel Bax*** a Galerie nejsou místem pouze pro „vyvolené“. Snažíme se našim hostům vytvořit příjemné, atraktivní prostředí v přátelské atmosféře, s nabídkou osobité Francouzké kuchyně. Naším cílem je za dostupné ceny umožnit široké veřejnosti okusit pokrmy výjimečné chuti. Navštivte nás a posuďte naše kreativní schopnosti a dovednosti. Ojedinělý koncept propojení současné architektury, designu, soudobého výtvarného umění a kvalitní gastronomie v interiéru restaurace a hotelu Bax.

Orientační cena za noc a osobu: 
300 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Oblekovice 68
67181 Oblekovice
Česká republika
48° 50' 9.8196" N, 16° 4' 18.9228" E
CZ