Hotel Arkáda

Ubytování a restaurace v hotelu Arkáda Bučovice se nachází na strategickém místě na hlavní trase Brno - Uh. Hradiště - Zlín - Trenčín (SK), přímo v centru města Bučovice naproti zámku Bučovice. Hotel nabízí ubytování pro skupiny i jednotlivce v jedno, dvou i více lůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny koupelnou a bezdrátovým internetovým připojením zdarma. Recepce je otevřena 24 hodin denně.

Hotel Arkáda nabízí moderní ubytování v centru Bučovic pro návštěvníky, obchodníky, a také například pro vystavovatele, kteří se chystají na veletrhy do Brna. Jedná se o ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových i vícelůžkových pokojích.
Služby Hotelu Akráda:
30 pokojů (72 lůžek), z toho 9x dvoulůžkový (manželské), 14x dvoulůžkový (oddělené), 4x trojlůžkový, 2x čtyřlůžkový, 1x pětilůžkový pokoj.
Recepce otevřena 24 hodine denně. Parkování u hotelu je zdarma a hlídáno bezpečnostní kamerou.
Dále hotel Arkáda nabízí služby hotelové nově rekonstruované restaurace: Moravská kuchyně, speciality a denní menu od 69Kč, kvalitní moravská vína - salonek - Restaurace je zařízena na snídaně, obědy a večeře pro skupiny a pro nejrůznější soukromé akce s kapacitou až pro 82 osob.
Konferenční centrum - Minishop na recepci (nealko i alko nápoje) - Wifi zdarma - Turistické informace - Přijímáme platební karty i Euro.

Orientační cena za noc a osobu: 
775 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Nam. Svobody 32
68501 Bučovice
Česká republika
49° 9' 2.0484" N, 17° 0' 8.4636" E
CZ