HOSPODA KYČERKA

Navštivte naši jedinečnou stylovou Hospodu Kyčerku, dopřejte si gurmánský zážitek z poctivé domácí valašské kuchyně a ubytujte se v jednom z našich tří zbrusu nových apartmánů.

Tři zbrusu nové apartmány v objektu Hospody Kyčerka, ve kterých se mistrně snoubí valašská romantika s moderním komfortem. Ubytovací kapacita je 6 pevných lůžek a 6 přistýlek. Každý apartmán disponuje vlastním sociálním zařízením, kabelovou televizí a wifi přístupem. Možnost úschovy lyží a kol. Snídaně jsou podávány v Hospodě Kyčerka, kde je rovněž možno stravování formou obědů a večeří. Každý pátek a sobotu jsou pořádána hudební vystoupení.

Hospoda Kyčerka je umístěna přímo u lyžařského vleku Ski Areálu Synot Kyčerka v údolí Pluskovec - Velké Karlovice. Parkoviště je přímo u objektu. Autobusová zastávka 200m, vlaková zastávka 800m.

Vynikající podmínky pro zimní rekreaci - přímo u vleku. V letních měsících ideální pro turistiku, cykloturistiku, sběr hub a odpočinku.

Orientační cena za noc a osobu: 
1 900 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Velké Karlovice 774
75606 Velké Karlovice
Česká republika
49° 21' 5.9004" N, 18° 17' 38.2524" E
CZ