Horský hotel Vltava

Hotel se nachází v malebném prostředí Krkonoš, v katastru Vrchlabí, obce Strážné v zimě vhodnému ke sjezdovému i běžeckému lyžování a v ostatních měsících roku pro pěší i cykloturistiku.Hotel má celoroční provoz.

Hotel nabízí ubytování o celkové kapacitě 97 lůžek, vhodné především pro rodiny s dětmi, skupiny, školní lyžařské výcviky, školy v přírodě a školící pobyty. Hotel se skládá ze tří budov, dvě ubytovací a jedna restaurační. K dispozici jsou dvou až šestilůžkové pokoje, 6x se samostatným sociálním zařízením, ostatní pokoje mají sprchy a toalety společné na patře. V každé budově je společenská místnost s televizorem, videem a DVD a vybavená kuchyňka. Stravování je zajištěno v hlavní budově hotelu. Polopenzi i plnou penzi možno objednat předem nebo na místě. U objektů jsou hřiště na volejbal, ohniště se sezením, terasy s posezením a v letních měsících nafukovací bazén.

Orientační cena za noc a osobu: 
600 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Na výsluní 194
54352 Strážné
Česká republika
50° 40' 0.786" N, 15° 36' 42.084" E
CZ