HOLIDAY INN PRAGUE CONGRESS CENTRE

Lokalita: 
Čtyřhvězdičkový hotel Holiday Inn Prague Congress Centre, člen Asociace hotelů a restaurací ČR, je součástí jednoho z největších světových hotelových řetězců InterContinental Hotels Group. Od svého otevření v roce 2001 poskytuje ubytovací i gastronomické služby na vysoké úrovni, o čemž svědčí řada prestižních ocenění a certifikátů, i hodnocení hostů v rámci Quality Controll Programme společnosti IHG, které nás opravňuje k užívání titulu Excellent Hotel. Jako člen nejrozrošířenějšího věrnostního programu Priority Club REWARDS můžete čerpat ubytování zdarma a další výhody a s každou návštěvou Vám narůstají Priority body a míle u více než 40 leteckých společností. Hotel se nachází v obchodním centru Prahy 4 a je snadno dostupný do obchodního i historického centra hlavního města Prahy.

Hotel je vzdálen pouze 5 minut od obchodního a historického centra města. Národní kulturní památka Vyšehrad s přilehlými parky a zahradami se nachází přímo za hotelem. Stanice metra Vyšehrad je vzálena 150 m od hotelu.

Hotel nabízí 251 plně klimatizovaných pokojů (191 pokojů jsou standardní, 50 exekutivní, 8 suite a 2 pokoje pro tělesně postižené hosty) a 4 konferenční místnosti s celkovou kapcitou až 230 osob. Ojedinělé prostředí restaurace v propojení se zimní zahradou Orangerie a v letních měsících s hotelovou zahradou je ideálním prostorem pro společenské i soukromé akce. Vzhledem k našim zkušenostem s pořádáním řady eventů Vám s radostí pomůžeme s přípravou akce jakékoliv velikosti. Poloha hotelu v sousedství s Kongresovým centrem Praha umožňuje využít kvalitně vybaveného evropského centra nabízejícího prostory s výhledem na panorama Prahy. Přímé propojení budov chodbou usnadní organizaci doprovodných programů a přispěje k úspěšné a bezpečné realizaci akce.

K dokonalé relaxaci poslouží centrum thajských masáží TAWAN, Minigym nebo Fitness centrum. Připojení k internetu je pro hosty zdarma.

Orientační cena za noc a osobu: 
0 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Na Pankráci 15
14000 Praha
Česká republika
50° 3' 40.3092" N, 14° 25' 37.3548" E
CZ