Výsledky vyhledávání ubytovacích zařízení v Česku

Vyhledávání: - Šumava - Penzion

Zpět na hledání

ADAMAR s.r.o. - Pension ADAM

Pension ADAM nabízí velmi pěkné a přitom levné ubytování v centru města Horní Planá v lokalitě Lipno, Šumava. V okolí Hochficht, Kramolín, Český Krumlov.
Cena od: 600 Kč
Město: Horní Planá

Alpský Dům

Penzion stojí v klidné vilkové čtvrti na okraji Železné Rudy u lesa a u potoka. Nabízí ubytování se stravou ve studiích, větších pokojích a apartmánech. V blízkosti je lyžařský areál, turistické a cyklo stezky, koupání nedaleko.
Cena od: 430 Kč
Město: Železná Ruda

Aura pension Špičák

Rodinný pension Aura, umístěný v samém srdci Šumavy, v centru sportovního areálu obce parkoviště pro hotelové hosty, kulečník, šipky, trampolína, půjčovna kol, holí na nordic walking, wifi zdarma.
Cena od: 900 Kč
Město: Železná Ruda

Brücknerův dům

Penzion v zrekonstruovaném roubeném domě v malebné obci Prášily, přímo v Národním parku Šumava. Cena 650 Kč/osoba
Cena od: 650 Kč
Město: Prášily

Fidler

Cena od: 700 Kč
Město: Hošťka

M-penzion

V samém srdci Šumavy mezi Železnou Rudou a Sportovním areálem Špičák, se nachází M-penzion. Pobyt zde je vhodný k letní i zimní rekreaci, okolí nabízí mnoho možností, jak prožít aktivní i relaxační dovolenou. Velkým lákadlem jsou originální thajské masáže, které provozujeme celoročně v budově penzionu. Pobyty v M-penzionu využívají sportovní, pracovní i jiné kolektivy. K posezení zve denně otevřená restaurace s vynikající českou kuchyní, nekuřácký salonek je k dispozici. Lyžárna, kolárna a vlastní parkoviště.Těšíme se na Vaši návštěvu!
Cena od: 500 Kč
Město: Železná Ruda

Stránky