Grund Resort Golf and Ski****

Hotel GRUND RESORT GOLF&SKI je umístěn v klidné krajině východních Krkonoš nedaleko Janských Lázní a Pece pod Sněžkou.Náš čtyřhvězdičkový hotel Vám nabízí luxusní ubytování s příjemnou a pohodovou atmosférou.

K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje a luxusní apartmány zařízené špičkovými italskými designéry. Profesionální personál hotelové restaurace Vás uvítá ve stylovém interiéru nebo na terase s výhledem na golfové hřiště a okolní krajinu. Součástí resortu je nové 18jamkové golfové hřiště s prvotřídním zázemím.

UBYTOVÁNÍ
- celkem 56 lůžek
- 24 dvoulůžkových pokojů
- 4 luxusní apartmány

WELLNESS
-bazén s protiproudem a masážní lavicí
-sauna
-multifunkční vana s vibračním dnem
-masáže klasické, sportovní i exotické

RESTAURACE
Restaurace je otevřená hotelovým hostům, golfistům, turistům a návštěvníkům z širokého okolí. Nabízíme mezinárodní kuchyni i krajové speciality a sezónní pokrmy připravované z kvalitních čerstvých surovin. Zajišťujeme vysokou kvalitu a ještě něco navíc. Standardní menu je samo o sobě výjimečné a nabízí kombinace zajímavých chutí a vůní. Stálé menu zpestřujeme sezónní kuchyní, kdy Vás každý měsíc čeká speciální nabídka jídel.
V hotelu můžete uspořádat různé firemní i soukromé akce: konference, jednání, školení, meetingy, teambuildingy, svatby, narozeniny, výročí a jiné rodinné oslavy.

KONGRESOVÉ SLUŽBY
Právě jste nalezli ideální místo pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance! Naleznete zde kvalitní zázemí pro pořádání seminářů, školení, teambuildingů a incentivy, rautů, a dalších nejrůznějších společenských akcí, jako jsou svatby nebo narozeninové oslavy.

Konferenční místnost
-rozloha 62m2
-kapacita 35 - 45 osob
-multifunkční prostory, vybaveny nejmodernější technikou
-hodinový pronájem: Kč 1 500,-
-celodenní pronájem: Kč 7 600,-

VIP Room
-rozloha 32m2
-hodinový pronájem: Kč 900,-
-celodenní pronájem: Kč 3 500,-

Lobby Bar
Delikátní bagety a sendviče vás posilní ať už při zdolání první devítky v golfu, nebo při procházce po okolí.

GOLFOVÉ HŘIŠTĚ
Hru na hřišti s výhledem na krkonošská panoramata si vychutnejte ve společnosti přátel nebo pod dohledem profesionálního trenéra z PGA.

Orientační cena za noc a osobu: 
1 900 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Mladé Buky 445
54223 Mladé Buky
Česká republika
50° 36' 31.9356" N, 15° 49' 49.1664" E
CZ