FRANKŮV DVŮR

Hotelový komplex Frankův Dvůr se nachází v malebně zadumané jihočeské krajině, zhruba 2 kilometry od centra Jindřichova Hradce, v lokalitě bohaté na kulturní památky a přírodní krásy.

Hotel byl vybudován s cílem uspokojení náročnější domácí i zahraniční klientely, která hledá příjemnou atmosféru venkovské usedlosti, aniž by musela slevit z nároků na obvyklý komfort. Svým architektonickým řešením a spektrem poskytovaných služeb je předurčen pro univerzální využití, od rodinných pobytů až po firemní a kongresové akce.
Frankův dvůr nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích a ve dvoulůžkových mezonetových apartmánech s možností až dvou přistýlek. Pro nejnáročnější klientelu jsou k dispozici 2 pokoje a jeden apartmán v nadstandardním provedení.
Hotelový komplex disponuje bazénem s mořskou vodou a protiproudem, whirlpoolem s hydroterapeutickou masáží pro 2-8 osob, saunou a soláriem. Přímo před letní terasou se nachází dětské prolézačky, pískoviště a minigolf. Ojedinělou atrakcí je možnost rybaření na 15 ha rybníků přilehlých k hotelovému komplexu.
Pro hotelové hosty zajišťujeme v rámci pobytu sportovní, relaxační, rekondiční a energetické masáže, manikúru a pedikúru. Tyto služby je nutné objednat předem, nejlépe současně s rezervací ubytování.

Orientační cena za noc a osobu: 
1 400 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Jemčinská 125/IV
37701 Jindřichův Hradec
Česká republika
49° 8' 41.154" N, 14° 57' 51.0336" E
CZ