CITY Hotel

Vážení obchodní partneři, radi bychom Vám představili ubytovací zařízení City Hostel Brno City hotel se nachází na výpadovce směrem na Vídeň, přímo u rychlostní komunikace R52 V případě zájmu o levnější variantu ubytování nabizime 48 pokojů hostelového typu v cenových relacích od 9,5 euro na osobu Klientům našeho hotelu nabízíme i následující služby: uzavřené parkoviště, hotelovou restauraci s kapacitou 60 osob,v letním období doplněnou o zahrádku internetové připojení fitness, seminární místnost s kapacitou pro 50 osob a další.. Na rozšíření dalších služeb v současné době intenzivně pracujeme. Přímo u hotelu je zastávka mhd, cesta do centra trvá přibližně 15 minut. Co se týče cenové politiky, je City Hostel ve svém segmentu bezkonkurenčně nejlevnějším zařízením v Brně a okolí. V případě zájmu o ubytování pro incomming, případně cestovní kanceláře, či skupiny, Vám rádi sjednáme individuální podmínky. Těšíme se na Vaši návštěvu či případnou další spolupráci Váš tým City hotel Brno.

City Hostel Brno se nachází na Vídeňské ulici č. 183/124 a poskytuje nejlevnější ubytování v Brně.

CITY Hostel je dobře dostupný z centra - cca 15 minut tramvají č. 2, hostel se nachází přímo u zastávky Modřice Cihelna. CITY hotel je velmi oblíbený širokou veřejností mezi které bez pochyby patří i podnikatelská sféra hostů z Brněnských veletrhů a výstav.
Dnes po celkové rekonstrukci nabízíme stále levné ubytování v modernějších, nových pokojích jak hotelového , tak hostelového typu.
Nabízíme celoroční levné ubytování ve více než 48 dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Celková kapacita hotelu je dostatečně vysoká i větším skupinám turistů.
Mame možnost i dlouhodoběho ubytováni zajemců.

Hostel nabízí pokoje s vlastnim socialnim zařizenim za bezkonkurenčně nejlevnější ceny v Brně a pokoje se společním sociální zázemím na každém patře oddělené pro muže a ženy.Všichni hosté pak mají k dispozici společné kuchyňky.

Orientační cena za noc a osobu: 
590 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Vídeňská 183/124
61900 Brno
Česká republika
49° 8' 17.8116" N, 16° 36' 8.6616" E
CZ