Chata Skála

Lokalita: 
Chata Skála leží v chatové osadě v blízkosti místního rybníka. Příjemné prostředí je dokresleno lesem a potokem, který ohraničuje zatravněný pozemek
Chata Skála

Hlavní vchod je umístěn na straně od příjezdové místní komunikace, vede do předsíňky. Zde je umístěna komora pro skladování dřeva a ostatních potřeb ppro klienty. Dále v předsíni (skříňka) najdeme sociální zařízení (koupelna (WC)- sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo).

Dveřmi se projde do obytné místnosti (2x pohovka, konferenční stolek, křesla, stůl, židle, BTV, lednice, mrazák, krbová kamna, skříňky, zrcadlo). V zadní části místnosti je situován kuchyňský kout (linka, vybavení) a jsou zde i schody vedoucí do podkroví.

Zde jsou z chodbičky (skříňka) přístupné ložnice A (lůžka, skříňka, noční stolek, lampička), ložnice B (lůžka, skříňka, zrcadlo, noční stolek, lampička) a ložnice C (lůžka, skříňka, noční stolek, lampička). K dispozici je stabilní posezení (dřevěný stůl, lavice) s altánkem, pískoviště, přenosný gril, ohniště.

U nedalekého rybníka jsou velmi příjemné podmínky pro koupání, v kempu jsou přístupná sportoviště, ke službám patří i půjčování loděk. Okolní lesy jsou bohaté na lesní plody, spokojeni mohou být houbaři.

Okolní zajímavosti: zámek Lipnice, zřícenina Orlík, Havlíčkův Brod - muzeum K.H.Borovského, zámek Světlá nad Sázavou, zámek Přibyslav, Humpolec - muzeum A. Hrdličky, Kaliště - muzeum G. Mahlera,svatá studánka v místě, muzeum Járy Cimrmana Humpolec, muzeum kuriozit Pelhřimov, zámeček Herálec

Orientační cena za noc a osobu: 
180 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Skála
39601 Humpolec
Česká republika
49° 33' 27.2844" N, 15° 26' 27.1824" E
CZ