Chata DOUBRAVKA

Chata Doubravka se nachází na polosamotě v atraktivním prostředí chráněné krajinné oblasti Železné hory na Vysočině, v blízkosti přírodní rezervace Údolí Doubravy.

V překrásném prostředí Železných hor u Chotěboře na Vysočině u skalnatého kaňonu řeky Doubravy, na hranici přírodní rezervace. Naše rekreační a vzdělávací středisko se nachází na polosamotě na rozloze 15.000 m2, v těsné blízkosti překrásných naučných stezek začínajících přímo pár kroků pod chatou. Zeměpisná vzdálenost je asi 4 km od města Chotěboř a 16 km od Havlíčkova Brodu. Celoročně u nás pořádáme tématické kursy, školy v přírodě, letní tábory, školení, teambuildingy, jazykové kursy, meditace, setkání přátel, letní tábory rodiny s dětmi a jiné. Rovněž poskytujeme exkluzivně celou kapacitu našeho střediska organizacím, školám, firmám i pro účely soukromé (svatby, oslavy,rekreace atd.). Máme několik společenských místností, které lze variabilně využít jak pro výuku či zábavu, tak pro spaní většího počtu lidí.

Doubravka prošla kompletní rekonstrukcí v roce 2001. Nabízí nové a moderně řešené pokoje s útulným podkrovním ale i přízemním spaním. Kapacita našeho střediska je od základních 44 lůžek až do 53 lůžek s přistýlkami v našich 11-ti pokojích. Na přání klienta je možno rozšířit ubytovací kapacitu v tzv. Růžovém salonku (naší druhé přednáškové/společenské místnosti, 15-20 lůžek), či v letních měsících o venkovní chatičky (dalších 24 lůžek).

Součástí střediska je horolezecká stěna, velká trampolína a na ploše 15tis.m2 dále 2hřiště, rozlehlá louka, prostor pro ohniště, venkovní posezení a vlastní les. U nás si kromě chutné domácí či vegetariánské stravy „vychutnáte“ především přírodu v její plné kráse, dokonale zrelaxujete a načerpáte sily. „Rušit“ Vás bude jenom zpěv ptáků, šum listí a zvuk řeky Doubravy.

Více zde: http://www.chatadoubravka.cz/

Orientační cena za noc a osobu: 
400 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Horní Sokolovec 8
58301 Chotěboř
Česká republika
49° 43' 18.0264" N, 15° 42' 25.8516" E
CZ