Camp Bítov

Kemp Bítov nabízí možnost levného ubytování v chatkách, bungalovech nebo stanech ve vzdálenosti 50m od vody. Od léta 2012 je součástí areálu plavecký bazén s brouzdalištěm pro děti.
Kemp Bítov

V kempu se nachází půjčovny sportovních potřeb, loděk, vodních šlapadel, horská kola, ping-pong, beach volejbal, tenis atd. Teké rybáři určitě nebudou zklamáni, protože bítovské zátoky se mohou pochlubit unikátními úlovky. K vybavení kempu patří také dětské hřiště (trampolína, dětská skluzavka). Do areálu campu můžete i se svými čtyřnohými miláčky.

K vybavení rekreačního areálu patří restaurace a prodejny se zbožím všeho druhu (cukrárna, pizzerie, potraviny, tabák, coctail bar).

V areálu kempu je možnost se zdarma připojit na bezdrátový internet

Camp Bítov je oplocen a v noci hlídán

Nově pro Vás budujeme plavecký bazén, relaxační bazén s masážními lůžky a pro naše nejmenší návštěvníky klouzačky a brouzdaliště.

Poskytované služby

K dispozici jsou dvě nová moderní sociální zařízení s dostatečnou kapacitou pro provoz kempu. Obě dvě zařízení jsou bezbariérová. Teplá voda (24hodin) je k dispozici buď ve sprchách na mincovníky (20,-Kč) nebo můžete využít solární sprchy, které jsou ZDARMA. Zařízení jsou několikrát denně kontrolována a uklízena, aby byla zajištěna čistota a pořádek.

Možností ubytování

Dvoulůžkové chatky
Chatka je bez sociálního zařízení s parkovacím místem u chatky. Je vybavena malou ledničkou, polštáři a prošívanými dekami, včetně ložního prádla. V chatce je možnost přitápění(za poplatek).

Dvoulůžkové chatky s vařičem
Chatka je bez sociálního zařízení s parkovacím místem u chatky. Je vybavena malou ledničkou, polštáři a prošívanými dekami, včetně ložního prádla. V chatce je vařič a základní bílé nádobí.

Třílůžkové chatky
Chatka je bez sociálního zařízení s parkovacím místem u chatky. Je vybavena malou ledničkou, polštáři a prošívanými dekami, včetně ložního prádla. V chatce je možnost přitápění (za poplatek) a připojení na TV signál (6programů)

Chatky čtyřlůžkové (jednopodlažní)
Chatka je bez sociálního zařízení s parkovacím místem u chatky. Je vybavena malou ledničkou, polštáři a prošívanými dekami, včetně ložního prádla. V chatce je možnost přitápění (za poplatek).

Chatky čtyřlůžkové (dvoupodlažní)
Chatka je bez sociálního zařízení s parkovacím místem u chatky. Je vybavena malou ledničkou, polštáři a prošívanými dekami, včetně ložního prádla. V chatce je možnost přitápění (za poplatek) a připojení na TV signál (6programů) zdarma.

Chatky čtyřlůžkové (s vařičem)
Chatka je bez sociálního zařízení s parkovacím místem u chatky. Je vybavena ledničkou, polštáři a prošívanými dekami, včetně ložního prádla. V chatce je vařič a základní bílé nádobí. V chatce je možnost přitápění (za poplatek) a připojení na TV signál (6programů) zdarma.

4+1 lůžkový bungalov
Bungalovy jsou čtyřlůžkové s možností přistýlky. S vlastním parkovacím místem . Jsou vybaveny sociálním zařízením (toaleta, umyvadlo, sprch.kout), ledničkou, kuchyňskou linkou s nádobím, rychlovarná konvice, TV, polštáři a prošívanými dekami, včetně ložního prádla. V bungalovu je možnost přitápění (za poplatek). V sezoně je ubytování od neděle do neděle.

Ubytování ve vlastních stanech a karavanech
Ubytování ve vlastních stanech a karavanech je možné na slunné travnaté louce s dostatečným množstvím elektrických přípojek. Oheň je možné si rozdělat u vlastního stanu. V campu je zbudováno 13 boxů pro obytné vozy a karavany s přípojkou vody, elektřiny a rozvodem TV.

Orientační cena za noc a osobu: 
200 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Bítov 46
67110 Bítov
Česká republika
48° 56' 11.1084" N, 15° 42' 40.9716" E
CZ