Bungalowy Vítkova Hora

Nabízíme bungalovy s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou v období 1.4. - 31.10. v bezpečném a pohodlném areálu hotelu Vítkova Hora v blízkosti Karlových Varů. Travnatý povrch a hodně stínu. Možnost parkování přímo u bungalovu, stravování v hotelové restauraci, vyhlídková terasa, vlastní elektro přípojka, osvětlení areálu v době snížené viditelnosti, servis hotelové recepce.

V restauraci hotelu a na recepci je  připojení k wifi. Možné i zajistit zapůjčení jízdních kol a terénních koloběžek, jízdy na koni, lovu a rybaření, nordic walking, běžecké lyžování, golf a mnohem více.

Bungalovy se nachází na okraji Karlových Varů v části Olšová Vrata, 4km od historického centra města. Kolem hotelu vedou stezky přímo do lázeňských lesů. Pěšky i na kole je možné navštívit řadu rozhleden (Diana, Goethova vyhlídka, vyhlídka Karla IV, Aberg), či vystoupat na nejvyšší horu Krušných Hor- Klínovec (1244m). Seběhnutím do města se Vám otvírá celá škála možností: návštěva Vřídla, termálních pramenů, veřejné lázně, městské divadlo, galerie umění, muzea, dostihové závodiště. Pokud se vydáte na výlet do blízkého okolí, můžete navštívit další z měst Západočeského lázeňského trojúhelníku- Františkovy Lázně nebo Mariánské Lázně se Zpívající Fontánou. Kousek od Karlových Varů přitahuje pozornost návštěvníků i hrad Loket, zámek v Bečově či zřícenina hradu Andělská hora.   Nabízíme ubytování ve 2-, 3- a 4-lůžkových chatkách se sociálním zařízením a kuchyňkou pro 50 hostů. Je možné zaparkovat karavan, postavit stan.   V areálu se nachází: multifunkční hřiště (volejbal, nohejbal, mini fotbálek, badminton, basketbal) dětské hřiště (lanová pyramida, lezecká stěna, pingpongový stůl, ruské kuželky, obří šachy) zapůjčení jízdních kol zapůjčení koloběžek zapůjčení golfových holi  

Orientační cena za noc a osobu: 
465 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Olšová Vrata 59
36001 Karlovy Vary
Česká republika
50° 12' 19.6704" N, 12° 53' 46.7016" E
CZ