Aura pension Špičák

Rodinný pension Aura, umístěný v samém srdci Šumavy, v centru sportovního areálu obce parkoviště pro hotelové hosty, kulečník, šipky, trampolína, půjčovna kol, holí na nordic walking, wifi zdarma.

Rodinný pension, umístěný v samém srdci Šumavy,

 

přímo pod parkovištěm Kaskády, v centru sportovního areálu obce Špičák u města Železná Ruda. Pro zpříjemnění vašeho pobytu na Šumavě Vám můžeme nabídnout 8 zcela nových a útulných pokojů, snídaně podáváme v objektu formou bufetu, parkování je na vlastním parkovištipensionu.

Uzamykatelná garáž pro motocykly a kola ubytovaných hostů, půjčovna kol a holí nordic walking.

Pension je umístěný v samém srdci Šumavy, v centru sportovního areálu města Železná Ruda.

Centrum města Železná Ruda je snadno dostupné pěšky (cca. 20 min.). Dále pak vlakem nebo autobusem (v letních měsících "ekologickým busem"). Vlakové nádraží i zastávka autobusu jsou od pensionu cca. 200 metrů. Vzdálenost mezi Špičákem a Železnou Rudou je přibližně 1 kilometr!

Dostupnost sjezdových tratí je od 50 do 450 metrů. Na své si přijdou zdatní lyžaři i mírně pokročilí. Sjezdové tratě jsou rozděleny do několika stupňů obtížnosti. Pro ty nejmenší (ale nejen pro ně) zde funguje lyžařská škola. Dále pak můžete provozovat zimní sporty na Velkém Javoru, jež je od našeho pensionu vzdálen pouze 10 km (15 min. jízdy autem).

V letních měsících nabízí Špičák a okolí Železnorudska skvělé podmínky pro turistiku, cykloturistiku, rybaření či houbaření. Na své si však přijdou i milovníci historie, hradů a zámků

V blízkosti našeho pensionu je moderně vybavené wellnes centrum se saunou, párou, whirpoolem a bazénem.V případě Vašeho zájmu Vám zajistíme vstupenky do tohoto centra v kompletním balíčku i s ubytováním v našem pensionu za zajímavé ceny.Podrobnosti najdete na našich stránkách.

Přímo k wellnes centru vede sedačková lanovka vzdálená 100 metrů od Aury a zpátky se můžete vrátit procházkou po silnici, nebo stezkou pod lanovkou.

Orientační cena za noc a osobu: 
900 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Špičák 2
34004 Železná Ruda
Česká republika
49° 9' 33.4152" N, 13° 13' 49.0908" E
CZ