Apartmány Vlasta

Lokalita: 
Jedná se o dva čtyřlůžkové apartmány s vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením v blízkosti lyžařských vleků a osvětleného běžeckého kolečka. Pernink, cena 250 Kč/osoba

Jedná se o dva čtyřlůžkové apartmány s vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením v blízkosti lyžařských vleků a osvětleného běžeckého kolečka, nacházející se nedaleko centra obce Pernink.

Součástí každého apartmánu je samostatný vstup, chodba se skříněmi na ošacení, místnost s WC, umyvadlem a se sprchovým koutem a obývací pokoj ten je vybaven dvěmi samostatnými lůžky a jedním dvoulůžkem - palandou, televizí, dále se v pokoji nachází kuchyňka s posezením vybavena lednicí, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, dvouplotýnkovým vařičem. Kuchyňka je samozdřejmě vybavena příbory, nádobím na stolování i vaření.
Oba apartmány je možné v případě potřeby propojit spojovacími dveřmi.

V případě potřeby lze po dohodě s majitelem použít garáž na uskladnění jízdních kol či zimní lyžařské výbavy.
Dále je možné využít příjemného posezení v zimní zahradě s výhledem na zahradu a na osvětlené běžecké kolečko.

Po dohodě s majitelem je možné se objednat přímo v objektu na masáž sportovní, klasickou, reflexní či lymfodrenáž a v zimním období do Lyžařské školy.
Poloha apartmánů je výhodná jak pro vyznavače cykloturistiky tak pro milovníky sjezdového i běžeckého lyžování .

Pro hosty ,kteří se ubytují na pět a více nocí nabízíme 20% slevu v Lyžařské škole Marian, nacházející se v Lyžařském areálu Velflink a slevu 20% na masérské služby poskytované ubytovatelem přímo v objektu.

www.marianpanak.cz
Telefon: 777940248

Orientační cena za noc a osobu: 
250 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Nejdecká 341
362 36 Pernink
Česká republika
50° 21' 49.5396" N, 12° 46' 56.1792" E
CZ