Apartmány a Hostel Bambino***

Lokalita: 
Hostel a apartmány Bambino*** vám nabízí kvalitní a levné ubytování v Praze. Spojení do centra, je díky výhodné pozici našeho hostelu u stanice metra (C) Roztyly velmi jednoduché a netrvá více než 15 min. Všechny pokoje hotelové části mají svá vlastní sociální zařízení a tím nabízíme hostům i více soukromí a kvalitní ubytování za nízké ceny. Kvalitní ubytování v Praze s možností parkování, nenabízí jen hotely či penziony. K dispozici je pro vás připraveno 10 dvoulůžkových, 10 třílůžkových, 10 čtyřlůžkových pokojů, 1x pětilůžkový a 1x šestilůžkový pokojů s vlastním WC a sprchou 4x apartmány , které mají společné sociální zařízení.

Všechny pokoje a apartmány mají ledničku, TV, internet, vlastní sociální zařízení WC se sprchou či vanou.
Hostel a apartmány Bambino*** Vám nabízí kvalitní a levné ubytování v Praze. Spojení do centra, je díky výhodné pozici našeho hostelu u stanice metra (C) Roztyly, velmi jednoduché a netrvá více než 10 min. Všechny pokoje mají svá vlastní sociální zařízení a tím nabízíme hostům i více soukromí a kvalitní ubytování za nízké ceny. Kvalitní ubytování v Praze s možností parkování, nenabízí jen hotely či penziony. K dispozici je pro vás připraveno 10 dvoulůžkových, 10 třílůžkových, 10 čtyřlůžkových pokojů s vlastním WC i (společným WC) a sprchou 4x apartmány (2+4), které mají společné sociální zařízení. Veškeré potřebné informace naleznete zde, na našich stránkách, včetně cen i vybavení pokojů.

Orientační cena za noc a osobu: 
750 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Zastrčená 5
14100 Praha
Česká republika
50° 2' 36.2076" N, 14° 29' 18.978" E
CZ