Apartmán Krumlov

Penzion Apartmán Krumlov je 100 m od hlavního náměstí v Českém Krumlově (v pěší zóně). Naše  apartmány nabízí výhled na hrad i historické centrum města. Ve všech apartmánech najdete pohodlné postele, kuchyňský kout,  koupelnu, WC, TV (LCD), SAT, WIFI.   Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve všech útulných pokojích zdarma. V přízemí se nachází galerie umění a řemesel, která nabízí tradiční ručně vyrobenou keramiku a další umělecké předměty. Penzion Apartmán Krumlov nabízí ubytování v historickém centru Českého Krumlova, v goticko-renesančním domě, který prošel úpravami v baroku a ve druhé polovině 18. století. Celý dům byl kompletně zrekonstruován před 3 lety.  

Apartmán má kuchyňský a jídelní kout, je vybaven kuchyňskou linkou, lednice, varná konev, kuchyňské vybavení (nádobí, talíře, hrnečky, příbory). Možnost vlastního vaření nebo po domluvě je možné stravování ve vedlejším hotelu. Prostorná ložnice má velmi komfortní postele, TV, (ložní prádlo, ručníky, osušky, utěrky). Vlastní sociální zařízení, WC a koupelna má vyhřívaný držák ručníků, sprchový kout, vysoušeč vlasů je k dispozici v recepci. V recepci je možné kdykoli zakoupit chlazené nealkoholické nápoje, pivo, víno. Pokoje mají výhled historické centrum města nebo na celý areál Státního hradu a zámku Český Krumlov. Domácí zvířata povolena za poplatek.

Orientační cena za noc a osobu: 
2 690 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Horní 150
38101 Český Krumlov
Česká republika
48° 48' 38.0844" N, 14° 19' 0.534" E
CZ