Abraka Mini hotel

Malý rodinný hotel Abraka se nachází ve středověké kompletně zrestaurované budově situované ve středu Českého Krumlova. Při jeho restaurování byly zachovány původní historické prvky stavby.

LAST MINUTE Malý rodinný hotel Abraka s domácí atmosférou vás zve do svých pohodlně zařízených pokojů. Hotel Abraka se nachází ve středověké kompletně zrestaurované budově situované ve středu Českého Krumlova. Ubytovací kapacita hotelu Abrakačiní 18 lůžek - apartmán, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, televizí se satelitem. Terasa poskytuje ubytovaným hostům nevšední výhled na historické památky města, především na původní městské hradby. Stylově staročesky zařízená restaurace nabízí návštěvníkům kontinentální snídaně a především speciality české kuchyně; v letní sezóně pak při romantickém posezení na zahrádce pohled na kostel sv. Víta. Parkoviště pro hotelové hosty.
Parkovaní: 190 Kč za auto a noc. Snídaně: 100 Kč za osobu a noc. Internet: zdarma
Pro rozšíření dojmů z návštěvy malebného města a jeho památek o turistické zážitky, je možné si v nedaleké půjčovně zajistit laminátové lodě a gumové čluny k plavbě po Vltavě. K cykloturistice po okolí slouží půjčovna jízdních kol.

Orientační cena za noc a osobu: 
1 500 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Kájovská 64
38101 Český Krumlov
Česká republika
48° 48' 35.9964" N, 14° 18' 51.228" E
CZ